"ANESİAD Gaziantep, El Bab koordinatör Valisi Anıl ALKAN’ı Makamında Ziyaret Etti"

ANESİAD Gaziantep şube başkanı İdris Tekin ve şube yönetim kurulu üyeleri, El Bab koordinatör Valisi Anıl ALKAN’ı makamında ziyaret ederek, bölge ile ilgili görüş alış verişinde bulundu.

Ziyarette ANESİAD Gaziantep şube başkanı İdris Tekin ; El Bab’ın stratejik bir öneme sahip olduğunu, Kuzey Suriye’nin ticaretinde önemli bir paya sahip olduğunu ve ANESİAD olarak bu bölgenin ticaretine katkıda bulunmak istediklerini ,bu anlamda Türkiye bürokrasisinin Türk iş adamlarının bölgede ticaret yapmaları açısından gerekli zemini oluşturmaları gerektiğinden bahsederek, Koordinatör Vali Anıl Alkan’a kendilerini misafir ettikleri için teşekkür etti.

Koordinatör Vali Anıl ALKAN; ANESİAD heyetini ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, bölgenin güvenliği ve bölge halkının ihtiyaçlarının giderilmesinde gereken hassasiyeti gösteriyoruz. Bu anlamda siz iş adamlarına da büyük iş düşüyor. Bölgenin daha güvenli olması ve kalkınması adına yatırımım ve istihdamın önemli olduğunu belirterek ANESİAD üyelerinin bölgede yapacağı ticari faaliyetlerinde sevindirici olduğunu ifade etti.