Her şey üyelerimiz için

Her şey üyelerimiz için
Anadolu Esnaf ve Sanayici İş Adamları Derneği (ANESİAD) Gaziantep Şubesi, Özel Defa Life Hastanesi, Özel Dişmer Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği ve Ayıntap Park Göz Tıp Merkezi ile protokol imzaladı. Amaçlarının üyelerinin huzur içinde yaşaması olduğunu dile getiren ANESİAD Şube Başkanı Yunus Atilla Hamallar; “Üyelerimizin her türlü gereksinimlerini karşılayabilmek ve onlara kaliteli hizmeti uygun koşullarda sağlayabilmek adına çalışmalarımız devam ediyor.” dedi.

ANESİAD ÜYELERİNE 

YÜZDE 25 İNDİRİM

 

ANESİAD Şube Başkanı Yunus Atilla Hamallar ve özel sağlık kuruluşları yetkilileri tarafından imzalanan anlaşma çerçevesinde, ANESİAD Gaziantep Şubesi üyesi ve yakınları teşhis ve tedavi işlemlerine yönelik olarak hastalara uygulanan fiyatlardan yüzde 25 daha indirimli faydalanacak.

 

İNDİRİM SÖZLEŞMESİ 

İMZALADIK

 

Atılan imzaların ardından Hamallar; “ANESİAD Gaziantep Şubesi olarak üyelerimizin her türlü gereksinimlerini karşılayabilmek ve onlara kaliteli hizmeti uygun koşullarda sağlayabilmek adına çalışmalarımız devam ediyor. Bu çerçevede özel sağlık kuruluşları ile ANESİAD Gaziantep Şubesi üyeleri için indirim sözleşmesi imzaladık.” sözlerine yer verdi. Üyelerinin gönül rahatlığı ve huzurla anlaşma imzaladıkları kuruluşlardan faydalanabilmesi adına, yüzde 25’lik ekstra bir indirim sağladıklarını belirten Hamallar, anlaşmanın her iki tarafa da hayırlı olmasını diledi. Anlaşmanın hayırlı olmasını söyleyen Özel Defa Life Hastanesi Destek Hizmetler Müdürü Özcan Şensoy, Özel Dişmer Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Hekimlerinden Ökkeş Karaduman ve Ayıntap Park Göz Tıp Merkezi doktorlarından Opr. Dr. Derviş Çulcu, ANESİAD Gaziantep Şubesinin kendilerine verdiği destekten dolayı başta Şube Başkanı Yunus Atilla Hamallar olmak üzere yönetim kurulu üyelerine ve tüm ANESİAD Gaziantep Şubesi üyelerine teşekkür etti.  BİLGE ÜLKE GÜZEL

http://www.gaziantepgunes.com/71277/her-sey-uyelerimiz-i%C3%A7in.html